ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ ЗА ОСНОВЦЕ
У суботу 17.03.2018. године u ОШ “Свети Сава” одржано је општинско такмичење из биологије за ученике основних школа. Наши најмлађи гимназијалци учествовали су, а неки од њих остварили су одличан пласман:
1.Бранка Ракић, VII разред, 2.место
2.Уна Лајић, VII разред, 3.место
3.Андреј Рађеновић, VII разред, учешће
4.Урош Поповић, VII разред, учешће
МЕНТОР: Ксенија Бујновић
ЧЕСТИТАМО!
