ПЕТНИЦА
Школске 2018/2019 године, чак 15 ученика наше школе примљено је на зимске семинаре у ИС Петници. То су:
- Петар Марчетић
- Ивана Крмпота
- Исидора Јокић
- Зорана Лакетић
- Сара Радивојевић
- Дуња Дарабашић
- Лана Константиновић
- Миона Лукић
- Марко Станковић
- Веселин Ђурковић
- Вања Беломарковић
- Лука Николић
- Славко Крстић
- Марко Крстић
- Драгана Тешић
ЧЕСТИТАМО!
