Наградно путовање за најбоље одељење Митровачке гимназије

Наставничко веће Митровачке гимназије наградило је најбоље одељење у претходној школској години – IV6, викенд путовањем у Сокобању. Са ученицима су путовали и професори чији су ученици остварили запажене резултате на републичким такмичењима.

Првог дана ученици су посетили Природњачки центар у Свилајнцу. У току боравка у Сокобањи били су смештени у Хотелу Моравица. Имали су прилике да обиђу Сокоград, бројне видиковце, водопад Рипаљку, излетиште Лептерија, и да уживају у садржајима које нуди ово туристичко место у Србији.

Видео из Природњачког центра можете погледати овде

You may also like...