ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ПРОГРАМИРАЊА
На окружном такмичењу из програмирања, одржаном 11.03.2018. године у нашој школи, ученик трећег разреда рачунарског смера СЛАВКО КРСТИЋ освојио је другу награду и пласман на републичко такмичење. Ментор ученику је професор програмирања Дарко Перић.
ЧЕСТИТАМО!
