Окружно такмичење из српског језика и језичке културе
Окружног такмичења из српског језика и језичке културе одржано је у недељу 16.5.2021. године у Средњој техничкој школи “Никола Тесла” у Сремској Митровици.
Ученици наше школе остварили су следеће резултате:
ТРЕЋИ РАЗРЕД:
1. Ђорђе Дабић, 1. место, ментор: Сандра Петровић
2. Данило Митровић, 1. место, ментор: Катица Бабић
3. Даница Шуљманац, 1. место, ментор: Сандра Петровић
4. Ђанић Марко, 1.место, ментор: Сандра Петровић
5. Милош Сретеновић, 3. место, ментор: Катица Бабић
ЧЕТВРТИ РАЗРЕД:
1. Ивана Крмпота, 3. место, ментор: Силвија Стојилковић
2. Ана Михаљевић, 3. место, ментор: Силвија Стојилковић
Сви ученици су се пласирали на Републичко такмичење.
ЧЕСТИТАМО!
