Наставак рада по првом моделу од 25. октобра – непосредна настава

По обавештењу и одлуци Тима за праћење и координисање примене превентивних мера у раду школа која се односи на утврђени модел наставе за школе у одређеним јединицама локалне самоуправе донета је одлука да се од понедељка 25. октобра примењује први модел огранизације образовно-васпитног рада за школе на територији општине Сремска Митровица – сви ученици долазе у школу на непосредну наставу.

You may also like...