Окружно такмичење из биологије

Окружно такмичење из биологије одржано је у недељу 8.маја у Инђији. Ученици су остварили следеће резултате:

Катарина Дупор, 2.место
Ђорђе Дабић, 1.место
Александра Теодоровић, 3.место
ментор: Сања Бачванин

Зорана Ћирић, 2.место (90 бодова)
ментор: Снежана Ђинић

Сви ученици остварили су пласман на Републички ниво.

ЧЕСТИТАМО!

You may also like...