Окружно такмичење из биологије
Окружно такмичење из биологије одржано је у недељу 8.маја у Инђији. Ученици су остварили следеће резултате:
Катарина Дупор, 2.место
Ђорђе Дабић, 1.место
Александра Теодоровић, 3.место
ментор: Сања Бачванин
Зорана Ћирић, 2.место (90 бодова)
ментор: Снежана Ђинић
Сви ученици остварили су пласман на Републички ниво.
ЧЕСТИТАМО!
