Републичко такмичење ученичког ликовног стваралаштва
Републичко такмичење ученичког ликовног стваралаштва одржано је у току маја месеца ове године. Жири у саставу: Исидора Кораћ-доктор методике ликовне културе (председник), Ђорђе Аралица- доктор уметности, академски вајар (члан) и Милена Стефановић-професор ликовне културе (члан), у периоду од 16. до 30 маја прегледао је приспеле радове у просторијама Педагошког музеја и извршио избор наставника, школа и ученика којима треба доделити одговарајућа признања за успешан рад.
Међу награђенима, нашле су се и две ученице наше школе. У категорији гимназија, награђене су:
Миа Тешевкић, II разред, 2.место
Уна Лајић, III разред, 3.место
Ментор: Александра Кутузов Антић
ЧЕСТИТАМО!
