ГИМНАЗИЈАЛЦИ НА КОНФЕРЕНЦИЈИ У СЛОВЕНИЈИ
Ученици Митровачке гимназије су од 16. до 21 марта учествовали на конференцији ГимМУН Птуј у граду Птују у Словенији. Конференције овог типа, које у целости симулирају рад Уједињених Нација, одржавају се широм Западне Европе,...
