РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ПРОГРАМИРАЊА
Републичко такмичење из програмирања одржано је у недељу 09.априла на Рачунарском факултету у Београду. Такмичили су се наши ученици другог разреда рачунарског смера као најмлађи у А категорији, категорији за ученике од другог до...
