ГИМНАЗИЈАЛЦИ КАО УЧЕСНИЦИ НА МЕЂУНАРОДНОМ ПРОЈЕКТУ У ПОЉСКОЈ
Организација „Отворена комуникација“ из Србије, у сарадњи са организацијама из Немачке, Пољске, Хрватске, Холандије и БиХ, позвала је нашу школу да, као једна од две школе из Србије, учествује на фебруарској сесији успешног...
