Прелазак на онлајн наставу

По обавештењу Тима за праћење и координисање примене превентивних мера у раду школа која се односи на утврђени модел наставе за школе у одређеним јединицама локалне самоуправе почевши од 20. септембра 2021. године донета је

ОДЛУКА

да се од понедељка 20.9. примењује трећи модел огранизације васпитно образовног рада за све средње школе на територији општине Сремска Митровица. Тим за школе које је формирао Институт за јавно здравље Србије је након анализе епидемиолошке ситуације и консултације са колегама на терену закључио да је епидемиолошка ситуација због повећаног броја оболелих веома озбиљна и да је неопходно прећи на наставу и учење на даљину – трећи модел.

Из тог разлога обавештавамо вас да ће настава у Митровачкој гимназији бити организована онлајн по редовном распореду и у реално време. Смене иду по распореду који је од понедељка нови и постављен је на сајту школе, а ученици су обавезни да редовно присуствују онлајн часовима. Свака болест мора се оправдати извештајем надлежног лекара.

You may also like...