Активности поводом Дечије недеље

Хладни јесењи дани су право време за приче о детективима. авантурама и мистеријама. Зато су у четвртак 7.октобра наши осмаци Милица, Елена, Михајло, Лука, Немања, Лазар, Марко, Андреј и Теодор, са професорицом српског језика Катицом Бабић, посетили градску библиотеку “Глигорије Возаревић”. Дружили су се са љубазном библиотекарком Мирјаном у Дечијем одељењу библиотеке и позајмили нешто ново за читање. За књиге које су поклонили библиотеци добили су ново чланство. Срећно им читање!

У склопу активности које су организоване поводом Дечије недеље у нашој школи, осмаци су припремили и пригодне порукице о пријатељству и на Градском тргу их поделили пролазницима и тако им улепшали почетак радног дана.

You may also like...