Општинско такмичење из физике

Општинско такмичење из физике одржано је 4. фебруара у Митровачкој гимназији.
Ученици наше школе остварили су запажен успех на такмичењу.
Следећи ученици су остварили пласман на окружни ниво такмичења, који ће се
одржати 18. марта у Новом Саду:

ПРВИ РАЗРЕД:

1.Марко Пепелчевић – бета категорија
2.Христина Лозјанин – бета категорија
Ментор: Јанко Јовановић
3.Марко Сретеновић – гама категорија
4.Марија Ана Кузминац – гама категорија
Ментор: Марија Куруцић

ДРУГИ РАЗРЕД:

1.Душан Пењашковић – бета категорија
2.Теодора Дражин – бета категорија
3.Вукашин Босанац – бета категорија
4.Вук Никитовић – гама категорија
Ментор: Ана Аларгић

ТРЕЋИ РАЗРЕД:

1.Катарина Дупор – бета категорија
2.Ирена Дујковић – бета катерогија
3.Миа Тешевкић- гама категорија
4.Милица Шеик- гама категорија
5.Радован Лончаревић- гама категорија
6.Андреа Максимовић – гама категорија
Ментор: Јанко Јовановић

ЧЕСТИТАМО!

You may also like...