РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ
Републичко такмичење из биологије одржано је 14.05.2017. на Природно – математичком факултету у Новом Сад. Нашу школу је представљало четири ученика: Теодора Симић, 3.разред, ментор: Снежана Ђинић Андреј Нићковић, 4.разред, ментор: Снежана Ђинић Тамара...
