Гимназијалци на догађају “KulTOURiška у Београду”
Ученици Митровачке гимназије су учествовали на завршном догађају “KulTOURiška у Београду”. Догађај је окупио преко 120 ученика, представника средњих школа и удуржења грађана. Први дан је био резервисан за обилазак културне баштине и савремених...
