РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ БИОЛОГИЈЕ
Републичко такмичење из биологије одржано је 14.05.2017. на Природно – математичком факултету у Новом Сад. Нашу школу је представљало четири ученика:
- Теодора Симић, 3.разред, ментор: Снежана Ђинић
- Андреј Нићковић, 4.разред, ментор: Снежана Ђинић
- Тамара Радаковић, 4.разред, ментор: Снежана Ђинић
- Никола Владић, 1.разред, ментор: Сања Бачванин
ЧЕСТИТАМО!
