РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ НАЦИОНАЛНА ЕКОЛОШКА ОЛИМПИЈАДА
Републичко такмичење Национална еколошка олимпијада одржано је 13.05.2017. у ОШ “3.октобар” у Бору.
Нашу школу представљао је ученик првог разреда Михајло Зорић, а ментор му је била проф. Сања Бачванин.
ЧЕСТИТАМО!
