Општинско такмичење из српског језика и језичке културе
Општинско такмичење из српског језика и језичке културе за ученике средњих школа одржано је у суботу 26.фебруара у СТШ Никола Тесла у Сремској Митровици. Гимназијалци су остварили следећи пласман:
ПРВИ РАЗРЕД
Теодора Дражин, 2.место
Петар Плавањац, 3.место
Тамара Прекајац, 2.место
ментор: Силвија Стојилковић
ДРУГИ РАЗРЕД
Ирена Дујковић, 1.место, ментор: Силвија Стојилковић
Душан Зељковић, 2.место, ментор: Катица Бабић
Миа Тешевкић, 2.место, ментор: Катица Бабић
ТРЕЋИ РАЗРЕД
Нина Томашевић, 3.место, ментор: Катица Бабић
Директну проходност на окружни ниво такмичења имају:
- Марко Ђанић, 4. разред, Митровачка Гимназија
- Ђорђе Дабић, 4. разред, Митровачка Гимназија
- Дуња Срдић, 1. разред, Митровачка Гимназија
- Данило Митровић, 4. разред, Митровачка гимназија
ЧЕСТИТАМО!
