Окружно такмичење из физике за ученике основних школа
Окружно такмичење из физике за ученике основних школа одржано је у суботу 5.3.2022. године у ОШ Ј.Ј.Змај у Сремској Митровици.
Ученик осмог разреда Митровачке гимназије МАРКО ПЕПЕЛЧЕВИЋ освојио је 1. место и пласирао се на Републичко такмичење које ће се одржати 9.априла у Краљеву.
ЧЕСТИТАМО Марку и желимо пуно успеха на предстојећем такмичењу!
