Међуокружно такмичење у гимнастици
Међуокружно такмичење у гимнастици одржано је у четвртак 10.марта у Соколском друштву Партизан у Сремској Митровици.
Женска екипа Митровачке гимназије у саставу: Ања Жунић, Марина Љубишић, Миа Јовановић и Ања Анојчић освојила је 2.место и пласирала се на покрајинско првенство СОШОВ у мају.
Ања Жунић, у појединачној конкуренцији освојила је 3.место и пласирала се на Републичко такмичење које ће бити одржано у Костолцу.
Ментор екипе је професорица Драгана Предић.
ЧЕСТИТАМО!

