ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ
Окружно такмичење из физике за ученике средњих школа одржано је 27.3.2022. године на Природно-математичком факултету у Новом Саду. Наши ученици су били изузетно успешни на такмичењу:
ПРВИ РАЗРЕД
Теодора Дражин, 3. награда
Филип Кремић, 2. награда
Вукашин Босанац, похвала
ментор: Ана Аларгић
ДРУГИ РАЗРЕД
Катарина Дупор, 3. награда
Миа Тешевкић, 2.награда
Милица Шеик, 2.награда
Андреа Максимовић, 3.награда
ментор: Јанко Јовановић
ТРЕЋИ РАЗРЕД
Огњен Ћулибрк, 2.награда
ментор: Марија Куруцић
ЧЕТВРТИ РАЗРЕД
Дуња Сарић, 1.награда
Данило Митровић, 1.награда
ментор: Јанко Јовановић
На Државно такмичење из физике које ће се одржати 14.маја у Београду пласирали су се следећи ученици: Филип Кремић, Миа Тешевкић, Милица Шеик, Андреа Максимовић, Огњен Ћулибрк, Дуња Сарић, Данило Митровић.
ЧЕСТИТАМО!
