Међуокружно такмичење у гимнастици
Међуокружно такмичење у гимнастици одржано је у четвртак 10.марта у Соколском друштву Партизан у Сремској Митровици. Женска екипа Митровачке гимназије у саставу: Ања Жунић, Марина Љубишић, Миа Јовановић и Ања Анојчић освојила је 2.место...
